تماس با ما

تماس با شخص : Vivian

شماره تلفن : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟

April 6, 2021

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟

با توسعه عمیق عصر اطلاعات و داده ها ، ارتباطات نوری نیز در بسیاری از مناطق زندگی گسترش یافته است.با بلوغ 4G و فرارسیدن عصر 5G ، تعداد زیادی شبکه 40G / 100G در مراکز داده مورد استفاده قرار می گیرند و نصب و مدیریت جهنده های فیبر نوری از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.کیفیت مدیریت فیبر پچ فیبر به طور مستقیم بر انتقال کلی داده ها تأثیر می گذارد.مدیریت پچ کابل های فیبر نه تنها می تواند هزینه عملیاتی کل شبکه فیبر نوری را کاهش دهد ، بلکه آن را زیبا و راحت کند ، همچنین قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری عملکرد و نگهداری شبکه را افزایش می دهد.

 

در مراحل نصب و تنظیم جامپرهای فیبر نوری ، باید به جنبه های زیر توجه کنیم:
1. بلوز الیاف را بیش از حد خم نکنید ، به شعاع خمش آن توجه کنید.هنگام استفاده ، حداقل شعاع خمش فیبر نوری 30 میلی متر است و شعاع خمشی که بلوز فیبر MPO می تواند مقاومت کند نمی تواند کمتر از 10 برابر قطر آن باشد.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  0

 

2. توجه داشته باشید که هنگام نصب و استفاده از فرول محافظت کنید تا از برخورد و آلودگی جلوگیری شود.به موقع پس از جدا کردن ، کلاهک گرد و غبار بپوشید.اگر کانکتور بلوز یا قسمت انتهایی فرول آلوده باشد ، می توانید از پنبه جاذب آغشته به الکل برای پاک کردن استفاده کنید ، در غیر اینصورت از بین رفتن محل تحت تأثیر قرار می گیرد.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  1

 

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  2

3. در طول فرایند نصب ، طول موج گیرنده گیرنده ماژول های نوری در دو انتهای بلوز فیبر باید یکسان باشد تا از صحت انتقال داده اطمینان حاصل شود.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  3

 

4- سیگنال لیزر برای چشم مضر است.در حین انتقال سیگنال مستقیماً به قسمت انتهایی فرول نگاه نکنید.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  4

5. بلوز فیبر را نکشید و فشار ندهید.هنگام نصب بلوز فیبر نوری ، نیروی بیش از حد بر عملکرد بلوز و اتصالات دو سر تأثیر می گذارد.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  5

6. هنگام بسته بندی و ترتیب دادن جامپرهای فیبر نوری ، کشش باید متوسط ​​باشد تا از فشار ناشی از زیاد شدن فشار جلوگیری شود.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  6

8- وقتی خسارتی ناشی از عوامل ساختنی توسط بشر یا عوامل غیرقابل مقاومت است ، باید جهنده به موقع تعویض شود.


9. هنگامی که در شبکه یا سیستم فیبر نوری وضعیت غیرطبیعی وجود دارد ، می توانید از روش عیب یابی برای آزمایش یک به یک استفاده کنید.معمولاً می توانید از یک قلم نوری برای آزمایش تداوم استفاده کنید ، یا از یک ابزار دقیق برای تست افت درج و بازده استفاده کنید.اگر به طور مداوم افت درج 3 جامپر بیش از 30٪ از حد نرمال را آزمایش می کنید ، بررسی کنید که آیا سطح انتهای هسته سرامیک دستگاه آلوده است یا آسیب دیده است.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  7

10. اگر از جهنده فیبر نوری برای عملکرد افقی مرکز سیم کشی استفاده می شود ، توصیه می شود از ژاکت PVC با عملکرد مکانیکی خوب و قیمت متوسط ​​استفاده کنید که دارای ویژگی های ضد اکسیداسیون و ضد تخریب است.معمولاً برای اتصال زمین مسطح بین ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش بیرونی LSZH با روکش ضد شعله خاص دارای عملکرد ایمنی در برابر آتش دود کم ، سمیت کم و خوردگی کم است.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی در روند سیم کشی و مدیریت بلوز فیبر نوری چیست؟  8

 

تقویت مدیریت جامپرهای فیبر نوری نه تنها می تواند قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری سیستم شبکه فیبر نوری را افزایش دهد ، بلکه هزینه های بهره برداری و نگهداری شبکه فیبر نوری را نیز کاهش می دهد.امیدوارم معرفی گروه Feiyu به شما در مدیریت پچ کابلهای فیبر نوری کمک کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

1184493529@qq.com
+8613323263210
+8613323263210