تماس با ما

شماره تلفن : +8613323263210

Free call

کابل بلوز فیبر نوری 24 هسته ای MPO MTP G657A1 OM5 برای مرکز داده

مقدار حداقل تعداد سفارش : 10 قطعه قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : 1 قطعه / کیسه PE زمان تحویل : 3-5 روز
شرایط پرداخت : L / C ، T / T
محل منبع: هبی چین نام تجاری: Sea dragon
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate شماره مدل: FTTH SC / APC

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: IH
مدل:: MPO نوع:: کابل فیبر نوری
فیبر تک حالته:: G657A1 فیبر چند حالته:: OM5
تعداد الیاف:: 24 اتخاذ کردن:: FTTX
برجسته:

OM5 Fiber Optic Jumper Cable

,

G657A1 Fiber Optic Jumper Cable

,

G657A1 mpo jumper

توضیحات محصول

کابل رله 12 هسته ای 24 هسته ای MPO MTP Jumper Data MPO Jumper OM3 OM4 MPO

 

توضیحات محصول:

 

مجموعه های کابل چند حالته تنه MPO / MTP به استقرار سریع کابل های ستون فقرات با تراکم بالا در مراکز داده و سایر محیط های دارای فیبر بالا کمک می کند و باعث کاهش زمان و هزینه نصب یا پیکربندی مجدد شبکه می شود.آنها برای اتصال کاست ها ، هواپیماها یا فن های خروجی استفاده می شوند ، ارائه نوع فیبر نوری در نسخه هسته استاندارد 8/12/24/48 ، از ساختار میکرو کابل جمع و جور و مقاوم استفاده می شود.

 

محل مبدا: هبی ، چین
نام تجاری: IH
مدل: MPO
نوع: کابل فیبر نوری
فیبر تک حالت: G657A1
فیبر چند حالته: OM5
تعداد الیاف: 24
اتخاذ کردن: FTTX
اتصال دهنده: MPO / MTP
نوع فیبر: SM / mm
هسته فیبر: 24/12/8
دوام: 00500 بار
رنگ پوسته: سبز / سبز روشن / بنفش
طول: سفارشی
MOQ: 1
زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید: 5-7 روز کاری
صدور گواهینامه: ROHS / ISO9001

 

تصاویر:

 

کابل بلوز فیبر نوری 24 هسته ای MPO MTP G657A1 OM5 برای مرکز داده 0

 

مزیت - فایده - سود - منفعت:

 

از دست دادن درج کم ، از دست دادن برگشت بالا
در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است
بازرسی 100٪ وارد کردن ، از دست دادن بازگشت ، پایان صورت و تداخل
استقامت مکانیکی عالی
اعتبار و ثبات بالا

 

کاربرد:

 

1. سنسورهای فیبر نوری

2. ارتباطات داده فیبر نوری

3. تلویزیون کابل فیبر نوری

4. تجهیزات تست فیبر نوری

5. اتصال بین کابل نوری ستون فقرات و RX

6. سیم کشی دسترسی

 

س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟
البته ، ما کارخانه واقعی با 7 سال سابقه هستیم.

2. آیا خدمات OEM / ODM را تولید می کنید؟
بله ، براساس توانایی تحقیق و توسعه و ظرفیت تولید قدرتمند ما ، از سفارشات OEM / ODM استقبال می کنیم.

3. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟
تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

4. چگونه می توانم پرداخت کنم؟
ما بانک T / T ، CASH ، PayPal را قبول می کنیم.اتحادیه غربی ..

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com