تماس با ما

شماره تلفن : +8613323263210

Free call

سیم کشی داخل سالن کابل پروانه SC To SC G657A 1 کیلومتر

مقدار حداقل تعداد سفارش : 2000 متر قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : حلقه چوبی. سپس کابل ftth را در کارتن ها قرار دهید. شرایط پرداخت : L / C ، D / A ، D / P ، T / T
قابلیت ارائه : 10000 کیلومتر / کیلومتر در ماه
محل منبع: هبی چین نام تجاری: Sea dragon
گواهی: ISO9001 / CE / RoHS شماره مدل: FTTH FTTB FTTX

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: نصب شده
مدل:: GJXH GJXFH GJYXCH GJYXFCH نوع:: SM ، خود پشتیبانی ، شاخه پروانه ، کابل شاخه فیبر نوری
تعداد الیاف:: 1 اتخاذ کردن:: فیبر به خانه
نام محصول:: کابل فیبر نوری Ftth طول کابل:: 1 کیلومتر 2 کیلومتر
مواد کت:: پی وی سی بدون هالوژن دود کم نوع فیبر:: G657A1 ، G657A2 ، G652D
MOQ:: 1 کیلومتر
برجسته:

2km Length Butterfly Cable

,

1km Length Butterfly Cable

,

2km Length ftth drop fiber optic cable

توضیحات محصول

بلوز SC To SC FTTH G657A فیبر نوری

 

ساخت محصول

 

مشخصات کابل:

 

کابل نوری بشقاب شکل (سیم کشی داخلی) که برای کابل سرب فیبر نوری استفاده می شود جهت مرکز واحد ارتباطی نوری (فیبر نوری) ، قرار دادن آن در دو طرف دو دنده تقویت کننده غیر فلزی موازی (FRP) یا تقویت کننده فلز است اعضای آن ، و در آخر غلاف پلی وینیل کلراید سیاه یا رنگی (PVC) یا LSZH (دود کم ، دود کم ، بدون هالوژن ، بازدارنده شعله) را اکسترود کنید.


تصاویر:

سیم کشی داخل سالن کابل پروانه SC To SC G657A 1 کیلومتر 0
مشخصات

 

1) نوع اتصال: FC ، SC ، LC ، ST ، MTRJ ، MU ، E2000 ، MPO ، DIN ، D4 ، SMA
2) Ferrule End-face: رایانه شخصی ، UPCAPC
3) نوع هسته: حالت تک (SM: 9 / 125um) ، چند حالته (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
4) تعداد کابل: Simplex ، Duplex ، 6cores ، 12corns ، 16cores ، 24cores ، 36cores ، 48cores ...
5) قطر کابل: φ3.0mm ، φ2.0mm ، φ0.9mm
6) طول کابل: 1 ، 2 ، 3 متر یا سفارشی
7) نوع کابل: PVC ، LSZH ، OM3 ، OFNR ، OFNP ، پلنوم ، زره پوش

 

مشخصات نوری

محل مبدا:

 هبی ، چین

نام تجاری:

 نصب شده

مدل:

1 هسته کابل ورودی

نوع:

 SM ، خود پشتیبانی ، شاخه پروانه ، کابل شاخه فیبر نوری

تعداد الیاف:

 1

اتخاذ کردن:

 فیبر به خانه

نام محصول:

 کابل فیبر نوری ftth

مدل:

 GJXH GJXFH GJYXCH GJYXFCH

طول کابل:

 1 کیلومتر 2 کیلومتر

مواد کت:

 پی وی سی بدون هالوژن دود کم

نوع فیبر:

 G657A1 ، G657A2 ، G652D

MOQ:

 1 کیلومتر
سیم مسنجر:  فولاد گالوانیزه
اعضای قدرت:  0.45 میلی متر
کاربرد: سیستم FTTH

 

س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟
بله ، کارخانه ما با بیش از 30 سال تجربه در استان هبی واقع شده است.به بازدید خوش آمدید

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟
محصولات اصلی ما کابل فیبر نوری در فضای باز و داخلی ، کابل FTTx ، کابل شبکه و کابل تلفن هستند.

 

3. مدت پرداخت شما چیست؟
30٪ پیش ، 70٪ قبل از تحویل.

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com