تماس با ما

شماره تلفن : +8613323263210

Free call

2.0 3.0 mm FTTH G657A2 Sc Upc To Sc Apc Patch Cord حالت تنها

مقدار حداقل تعداد سفارش : 2000 متر قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : بسته بندی استاندارد در جعبه مهر و موم شده یا با توجه به نیاز مشتری زمان تحویل : 5-8 روز کار
شرایط پرداخت : L / C ، T / T ، D / P ، D / A ، Western Union ، MoneyGram قابلیت ارائه : 500000 متر در ماه
محل منبع: هبی چین نام تجاری: Sea dragon
گواهی: CPR FCC CE RoHS ISO9001 شماره مدل: G657A2

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: کونکان
مدل:: حالت تک نوع:: کابل فیبر نوری ، کابل فیبر نوری
فیبر تک حالته:: G657A2 فیبر چند حالته:: OM3
تعداد الیاف:: 2 اتخاذ کردن:: فیبر به خانه
نوع فیبر:: 9 / 125um حالت تک همزن:: SC / APC به SC / UPC
دمای کار:: -40 -85 از دست دادن درج:: .30.3dB
مقاومت کششی:: N200N طول موج:: 1310nm یا 1550nm
بسته بندی:: بسته نرم افزاری ، کیف دستی ، کارتن
برجسته:

G657A2 Sc Upc To Sc Apc Patch Cord

,

3.0mm Sc Upc To Sc Apc Patch Cord

,

G657A2 sc apc to sc upc patch cable

توضیحات محصول

SC APC-SC UPC 3M Simplex Mode فیبر نوری بلوز کابل 2.0 3.0 میلی متر FTTH فیبر نوری بلوز کابل

 

1. توضیحات محصول:

 

نوع فیبر: فیبر تک حالت Simplex.افت معمول درج: SC≤0.3dB.از دست دادن بازگشت: قابلیت تعویض SC≥60dB: .20.2dB.ارتعاش: .20.2dB.دمای کار: -40 ~ 75 temperature دمای ذخیره سازی: -45 ~ 85
جزئیات محصول: اتصال دهنده: SC-SC.حالت: 9 / 125μmطول موج: 1310nm / 1550nm مواد غلاف: PVC (پیش فرض) / LSZH / OFNP.رنگ کت: زرد.قطر بیرونی: استاندارد 2.0 / 3.0 (پیش فرض) / 0.9 / 3.0 میلی متر

 

پارامترهای فنی

 

محل مبدا: هبی ، چین نام تجاری: کونکان
مدل: KC-055 نوع: کابل فیبر نوری ، کابل فیبر نوری
فیبر تک حالت:

G657A2

فیبر چند حالته: OM3
تعداد الیاف: 2 اتخاذ کردن: فیبر به خانه
نوع فیبر: 9 / 125um حالت تک همزن: SC / APC به SC / UPC
دمای کار: -40 ℃ -85 از دست دادن درج: .30.3dB
مقاومت کششی: N200N طول موج: 1310nm یا 1550nm
مدل: حالت تک بسته بندی: بسته نرم افزاری ، کیف دستی ، کارتن

 

تصاویر:

 

2.0 3.0 mm FTTH G657A2 Sc Upc To Sc Apc Patch Cord حالت تنها 0

امکانات:

 

ساده ، تک هسته ای ، یک کانکتور در انتهای کابل
کیف زیپ استاندارد ، OFNR
Corning Fiber and Cladding، Single Mode (9/125)
100٪ بازرسی از APC و / یا UPC را انجام دهید و میزان بازده صحیح و میزان افت درج را آزمایش کنید
طول 1 متر ، 2 متر ، 3 متر ، 5 متر

 

 

س FAالات متداول:

 

Q1: آیا می توانم چند نمونه برای آزمایش کیفیت داشته باشم؟

A1: بله ، شما می توانید برای آزمایش کیفیت و بازار برخی از نمونه های محصولات ما را خریداری کنید.

 

Q2: در صورت سفارش ما زمان تحویل چیست؟

A2: این به مقادیر سفارش بستگی دارد.معمولاً ما می توانیم کالاها را در مدت 3 تا 5 روز کاری برای سفارشات کوچک ، برای تعداد بیشتری کالا تحویل دهیم.سفارش ، بیایید تأیید کنیم وقتی سفارش رسمی می دهید.

 

Q3: آیا OEM / ODM را قبول می کنید؟

A3: ما از خدمات OEM / ODM پشتیبانی می کنیم: لطفا دریغ نکنید ایده های خود را به ما بگویید.

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com