تماس با ما

شماره تلفن : +8613323263210

Free call

کابل ارتباطی فیبر نوری SM / SC APC 15m 15mm 3.0 mm

مقدار حداقل تعداد سفارش : 2000 متر قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : بسته بندی استاندارد در جعبه مهر و موم شده یا با توجه به نیاز مشتری زمان تحویل : 5-8 روز کار
شرایط پرداخت : L / C ، T / T ، D / P ، D / A ، Western Union ، MoneyGram قابلیت ارائه : 500000 متر در ماه
محل منبع: هبی چین نام تجاری: Sea dragon
گواهی: CPR FCC CE RoHS ISO9001 شماره مدل: YMY

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: شهر جدید
مدل:: YMY نوع:: فیبر
اتخاذ کردن:: فیبر به خانه نوع فیبر:: G657AG652D، G655، G657B، OM1، OM2، OM3، OM4
مواد:: پلاستیک کاربرد:: FTTH FTTB FTTX شبکه
طول:: 0.5 متر ، 1 متر ، 1.5 متر ، 2 متر ، 3 متر ، 5 متر ، 10 متر تا 100 متر مواد کت:: PVC ، LSZH ، OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 ، پلنوم (OFNP) ، زره پوش
برجسته:

3.0mm SM Fiber Optic Communication Cable

,

3.0mm SM SC APC Fiber Jumper

,

15m SC APC Fiber Jumper

توضیحات محصول

فیبر نوری بلوز 15 متری SC APC White SM PVC 3mm Cable SX

 

1. توضیحات محصول:

 

جامپرهای فیبر نوری کابل های فیبر نوری هستند که در دو انتهای آنها رابط هایی وجود دارد ، به طوری که اتصالات می توانند به سرعت و به راحتی انجام شوند
به CATV ، سوئیچ نوری یا سایر تجهیزات مخابراتی متصل شوید.از لایه محافظ ضخیم آن برای اتصال فرستنده های نوری ، گیرنده ها و جعبه های اتصال استفاده می شود.این اصطلاحاً "سیم کشی اتصال" است

 

2. ویژگی ها:

 

در فضای باز زره پوش فیبر زرهی 2 4 6 8 12 هسته ای فیبر نوری بلوز
1. پچ کابل های فیبر نوری در تمام سبک های اتصال دهنده استاندارد ، انواع فیبر استاندارد و تمام تنظیمات استاندارد کابل برای پاسخگویی به تمام نیازهای اتصال شما موجود استآنها در هر طولی در دسترس هستند.

2. سیم پچ قبل از حمل و نقل در کارخانه خاتمه ، مونتاژ ، آزمایش و بازرسی می شود.

3. همه پچ کابل ها برای اطمینان از عملکرد مطابق با استانداردهای TIA / EIA-568-8-2 ، iso11801: 2002 و EN 50173-1 100٪ کارخانه آزمایش شده اند.تمام مجموعه ها برای دیدار با Telcordia GR326-CORE آزمایش شده اند.

 

پارامترهای فنی

 

محل مبدا: هبی ، چین نام تجاری: شهر جدید
مدل: YMY نوع: فیبر
اتخاذ کردن:

فیبر به خانه

نوع فیبر: G657AG652D، G655، G657B، OM1، OM2، OM3، OM4
مواد: پلاستیکی کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
طول: 0.5 متر ، 1 متر ، 1.5 متر ، 2 متر ، 3 متر ، 5 متر ، 10 متر تا 100 متر مواد کت: PVC ، LSZH ، OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 ، پلنوم (OFNP) ، زره پوش

 

تصاویر:

 

کابل ارتباطی فیبر نوری SM / SC APC 15m 15mm 3.0 mm 0

 

 

س FAالات متداول:

 

Q1: آیا می توانم چند نمونه برای آزمایش کیفیت داشته باشم؟

A1: بله ، شما می توانید برای آزمایش کیفیت و بازار برخی از نمونه های محصولات ما را خریداری کنید.

 

Q2: در صورت سفارش ما زمان تحویل چیست؟

A2: این به مقادیر سفارش بستگی دارد.معمولاً ما می توانیم کالاها را در مدت 3 تا 5 روز کاری برای سفارشات کوچک ، برای تعداد بیشتری کالا تحویل دهیم.سفارش ، بیایید تأیید کنیم وقتی سفارش رسمی می دهید.

 

Q3: آیا OEM / ODM را قبول می کنید؟

A3: ما از خدمات OEM / ODM پشتیبانی می کنیم: لطفا دریغ نکنید ایده های خود را به ما بگویید.

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com