تماس با ما

شماره تلفن : +8613323263210

Free call

10 هادی SC LC FC ST فیبر بلوز ، 2 متر کابل ارتباط فیبر نوری

مقدار حداقل تعداد سفارش : 2000 متر قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : بسته بندی استاندارد در جعبه مهر و موم شده یا با توجه به نیاز مشتری زمان تحویل : 5-8 روز کار
شرایط پرداخت : L / C ، T / T ، D / P ، D / A ، Western Union ، MoneyGram قابلیت ارائه : 500000 متر در ماه
محل منبع: هبی چین نام تجاری: Sea dragon
گواهی: CPR FCC CE RoHS ISO9001 شماره مدل: SC LC FC ST

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: شوانگلین
مدل:: SC LC FC ST تعداد هادی ها:: ≥10
کاربرد:: ارتباطات از راه دور ، تجهیزات ارتباطی تعداد فیبر:: ساده / دوبلکس ، تک حالته ، چند حالته
رنگ:: زرد / نارنجی یا در صورت لزوم طول:: 1 متر 2 متر 3 متر یا سفارشی
حالت فیبر:: حالت یک نفره SM G.652.D نوع کانکتور:: LC / UPC (APC) ، SC / UPC (APC) ، FC / UPC (APC) ، ST / UPC
برجسته:

10 Conductors ST Fiber Jumper

,

10 Conductors Optical Fiber Communication Cable

,

2m Optical Fiber Communication Cable

توضیحات محصول

بلوز فیبر نوری FTTH با اتصال SC LC FC ST

 

1. توضیحات محصول:

 

بلوز فیبر نوری بخشی از کابل فیبر نوری است که در هر دو انتهای آن اتصالات ثابت شده است تا اتصال فعال مسیر نوری را تحقق بخشد.pigtail یک کابل فیبر نوری بلند است که فقط یک اتصال در یک انتهای آن ثابت شده است.اگر دو طرف یا انتهای کانکتور متفاوت باشد ، ما آن را یک جهنده ترکیبی می نامیم.با توجه به رسانه های مختلف انتقال ، آن را به حالت تک تقسیم می شود
و جامپرهای فیبر چند حالته.با توجه به نوع ساختار اتصال ، آن را به FC ، SC ، ST ، MU ، D4 ، E2000 ، LC ، و غیره تقسیم می شود.

 

2. ویژگی ها:

 

از دست دادن درج کم ، از دست دادن برگشت بالا
قابلیت تکرار پذیری خوب و قابلیت تبادل
برنامه های کاربردی:
صندوق عقب طولانی ، مترو و سیستم دسترسی
CATV و سیستم شبکه فیبر

 

پارامترهای فنی

 

محل مبدا: هبی ، چین نام تجاری: شوانگلین
مدل: SC LC FC ST تعداد هادی ها: 10 پوند
کاربرد:

ارتباطات از راه دور ، تجهیزات ارتباطی

تعداد فیبر: ساده / دوبلکس ، تک حالته ، چند حالته
رنگ: زرد / نارنجی یا در صورت لزوم طول: 1 متر 2 متر 3 متر یا سفارشی
حالت فیبر: حالت یک نفره SM G.652.D نوع اتصال دهنده: LC / UPC (APC) ، SC / UPC (APC) ، FC / UPC (APC) ، ST / UPC

 

تصاویر:

 

10 هادی SC LC FC ST فیبر بلوز ، 2 متر کابل ارتباط فیبر نوری 0

 

 

س FAالات متداول:

 

Q1: آیا می توانم چند نمونه برای آزمایش کیفیت داشته باشم؟

A1: بله ، شما می توانید برای آزمایش کیفیت و بازار برخی از نمونه های محصولات ما را خریداری کنید.

 

Q2: در صورت سفارش ما زمان تحویل چیست؟

A2: این به مقادیر سفارش بستگی دارد.معمولاً ما می توانیم کالاها را در مدت 3 تا 5 روز کاری برای سفارشات کوچک ، برای تعداد بیشتری کالا تحویل دهیم.سفارش ، بیایید تأیید کنیم وقتی سفارش رسمی می دهید.

 

Q3: آیا OEM / ODM را قبول می کنید؟

A3: ما از خدمات OEM / ODM پشتیبانی می کنیم: لطفا دریغ نکنید ایده های خود را به ما بگویید.

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com