تماس با ما

شماره تلفن : +8613323263210

Free call

کابل ارتباطی فیبر نوری SM MM OM3 OM5 FTTX با روکش پی وی سی

مقدار حداقل تعداد سفارش : 2000 متر قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : بسته بندی استاندارد در جعبه مهر و موم شده یا با توجه به نیاز مشتری زمان تحویل : 5-8 روز کار
شرایط پرداخت : L / C ، T / T ، D / P ، D / A ، Western Union ، MoneyGram قابلیت ارائه : 500000 متر در ماه
محل منبع: هبی چین نام تجاری: Sea dragon
گواهی: CPR FCC CE RoHS ISO9001 شماره مدل: XC

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: XC
مدل:: XC بامبو تعداد الیاف:: 1
اتخاذ کردن:: FTTX ، FTTX نام محصول:: بند ناف فیبر نوری
IL (دسی بل):: لامپ LD 1310 / 1550nm RL (دسی بل):: لامپ LD 1310 / 1550nm
اتصال دهنده:: ST SC FC LC نوع فیبر:: SM / MM / OM3 / OM4
مواد:: PVC / دود کم و فاقد هالوژن نوع:: بند ناف فیبر نوری
برجسته:

OM5 FTTX Fiber Optic Communication Cable

,

OM3 FTTX Fiber Optic Communication Cable

,

SM MM om3 fiber patch cables

توضیحات محصول

کابل نوری SM MM OM3 OM5 Simplex اتصال SC SC 3M Pigtail سبز به آبی LC SC ST زره پوش فیبر نوری زره ​​پوش

 

1. توضیحات محصول:

 

ما مجموعه ای از گزینه های قابل اشتعال ، PVC و LSZH را ارائه می دهیم.از جمله ویژگی های آن می توان به افت درج کم و عملکرد بسیار خوب در بازده اشاره کرد.همه کابل ها با دوبلکس 1.8 میلی متر یا 2.8 متر و گرد 4.8 میلی متر ارائه می شوند.

 

2. ویژگی ها:


طناب مثلث را می توان به سه جز key اصلی ، اتصالات ، کابل ها و فرآیند تولید تقسیم کرد.این سه جنبه همه به عملکرد پچ سیم کمک می کند ، اما مهمتر از همه ، فرایند تولید فرآیند تعریف عملکرد جز است.با کارایی بالا SC ، FC ، ST ، LC ، MTRJ ، MU و طیف کابلهای نوری هر ترکیبی دارند ، از جمله زاویه دار SCA زاویه دار (زاویه دار) ، MUA ، FCA ، STA ، LCA و MPO.

 

پارامترهای فنی

 

محل مبدا: هبی ، چین نام تجاری: XC
مدل: XC بامبو تعداد الیاف: 1
اتخاذ کردن:

FTTX ، FTTX

نام محصول: سیم پچ فیبر نوری
IL (دسی بل): لامپ LD 1310 / 1550nm RL (دسی بل): لامپ LD 1310 / 1550nm
اتصال دهنده: ST SC FC LC نوع فیبر: SM / MM / OM3 / OM4
مواد: PVC / دود کم و فاقد هالوژن نوع: فیبر نوری وصله سیم

 

تصاویر:

 

کابل ارتباطی فیبر نوری SM MM OM3 OM5 FTTX با روکش پی وی سی 0

 

س FAالات متداول:

 

Q1: آیا می توانم چند نمونه برای آزمایش کیفیت داشته باشم؟

A1: بله ، شما می توانید برای آزمایش کیفیت و بازار برخی از نمونه های محصولات ما را خریداری کنید.

 

Q2: در صورت سفارش ما زمان تحویل چیست؟

A2: این به مقادیر سفارش بستگی دارد.معمولاً ما می توانیم کالاها را در مدت 3 تا 5 روز کاری برای سفارشات کوچک ، برای تعداد بیشتری کالا تحویل دهیم.سفارش ، بیایید تأیید کنیم وقتی سفارش رسمی می دهید.

 

Q3: آیا OEM / ODM را قبول می کنید؟

A3: ما از خدمات OEM / ODM پشتیبانی می کنیم: لطفا دریغ نکنید ایده های خود را به ما بگویید.

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com