کابل بلوز فیبر نوری Dia3.0mm

جزئیات محصول:
محل منبع: هبی چین
نام تجاری: Sea dragon
گواهی: ISO9001 quality management system certification
شماره مدل: LC / UPC-LC / UPC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استاندارد در جعبه مهر و موم شده یا با توجه به نیاز مشتری
زمان تحویل: 5-8 روز کار
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500000 متر در ماه

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: هبی ، چین نام تجاری:: FUJIOPTICS
مدل:: LC / UPC-LC / UPC تعداد هادی ها:: 2
اتصال دهنده:: LC-LC یا سفارشی طول:: 1M.2M 3M ... یا سفارشی
طول موج:: 1310nm تا 1500nm قطر خارجی:: 0.9 میلی متر
رنگ:: زرد یا سفارشی زمان درج و برداشت:: > 1000 بار
لرزش:: <0.1dB از دست دادن درج:: .30.3dB
برگشت ضرر:: d50dB دمای کار:: -20 ~ 80
برجسته:

کابل بلوز فیبر نوری Dia3.0mm

,

بلوز فیبر نوری Dia3.0mm

,

پچ کابل Dia3.0mm FTTH

توضیحات محصول

LC UPC-LC UPC تک حالت دو هسته ای 3.0 میلی متری PVC 3M کابل ارتباطی قلاب فیبر نوری بلوز

 

توضیحات محصول:

 

پروژه:

LC / UPC-LC / UPC تک حالته دو هسته ای 3.0 میلی متری PVC 3M کابل ارتباطی قلاب فیبر نوری بلوز

 

نوع اتصال دهنده:

LC-LC یا سفارشی

 

پرداخت:

UPC / APC اختیاری است

 

طول:

1M.2M 3M ... یا سفارشی

 

نوع فیبر:

0.9 / 125 میکرون


طول موج:

1310nm تا 1500nm
 

 
محل مبدا: هبی ، چین
نام تجاری: FUJIOPTICS
مدل: LC / UPC-LC / UPC

تعداد هادی ها:

2

اتصال دهنده:

  LC-LC یا سفارشی

طول:

  1M.2M 3M ... یا سفارشی

طول موج:

  1310nm تا 1500nm
قطر خارجی:   0.9 میلی متر

رنگ:

  زرد یا سفارشی
زمان اتصال   > 1000 بار
لرزش: <0.1dB
از دست دادن درج: 0.3 ≤دسی بل
برگشت ضرر: d50dB
دمای کار: -20 ℃ ~ 80

 

کابل بلوز فیبر نوری Dia3.0mm 0
 

قطر خارجی:

1.6 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر 4.0 میلی متر 5.0 میلی متر 7.0 میلی متر 8..0 میلی متر 12.0 میلی متر اختیاری است

 

حالت:

حالت تک


رنگ:

زرد: یا سفارشی


از دست دادن درج:

.30.3dB


برگشت ضرر:
d50dB


مواد:

PVC LSZH اختیاری

 

دمای ذخیره سازی:

-20 ℃ تا 75


دمای کار:
-20 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتیگراد

 

س FAالات متداول:

 

1.Q: چه نوع کابل تولید می کنید؟
ما در تولید کابلهای LAN ، جامپر ، کابلهای فیبر نوری ، کابینت شبکه ، لوازم جانبی و غیره تخصص داریم.

 

2.Q: MOQ شما چیست؟
پاسخ: حداقل مقدار سفارش ما 1000 قطعه در هر قطعه است.نمونه های رایگان را می توان برای ارزیابی کیفیت ارسال کرد.

 

3.Q: زمان تحویل شما چیست؟
معمولاً زمان تحویل ما 7-15 روز پس از دریافت ودیعه است.با توجه به مقدار سفارش.

 

4.Q: شرایط پرداخت شما چیست؟
ما انتقال سیم ، اعتبار اسنادی را قبول می کنیم.Western Union ، پرداخت از طریق سفارش تضمین Alibaba.سایر پرداخت ها از طریق مذاکره پذیرفته می شوند.

 

5.Q: روش بسته بندی شما چیست؟
جعبه ها و کارتن های رنگی ، با توجه به نیاز مشتری.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210